Reference
Co o nás říkají naši klienti...

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Ing. L. Málkové za profesionální a vstřícný přístup. Paní Málková mi poskytovala podporu a potřebné informace mezi jednotlivými výběrovými koly. Její osobní přístup přispěl z nemalé části k získání mé nové pozice. Ještě jednou děkuji a všem tuto firmu doporučuji.

Jiří Šenkýř


Chtěla bych moc poděkovat paní Ing. Lucii Málkové za její profesionální a zároveň přátelský přístup. Po pracovní schůzce s ní jsem se cítila velmi povzbuzena v hledání nové práce. Před plánovanými pohovory mi předala všechny potřebné informace o společnostech i pozicích, na které bych mohla nastoupit. Informovala mě i v průběhu výběrových řízení. Fakt, že si zaměstnavatelé nevybrali mě, mi sdělila šetrně a včas na rozdíl od většiny ostatních personalistů. Kéž by bylo více takových lidí, kteří umí podat pomocnou ruku v situaci, jež není zrovna příjemná. Přeji Vám mnoho spokojených klientů. :-)

RNDr. Helena Zákoucká


Chtěla bych poděkovat paní Ing. Málkové za profesionální přístup a za zprostředkování zaměstnání. S agenturami v České republice mám velice špatné zkušenosti, ale paní Málková byla vstřícná, příjemná a komunikativní a vždy dodržela, co slíbila. Poprvé za celou svou kariéru jsem našla zaměstnání s pomocí personální agentury.

Marcela Plšková


„Pomáháme opuštěným zvířatům v azylu občanského sdružení na ochranu zvířat Fousek. Přidejte se k nám: www.fousek-os.cz