JOB
Vyhledávání šité na míru.

PRO KLIENTY

Executive search

aneb přímé, na míru šité vyhledávání managementu a odborníků. Služba executive search je ve FORS Partners založena na důvěře, kvalitě, maximální diskrétnosti a serióznosti.

Kdy využít službu executive search?

  1. V případě, kdy je okruh možných potenciálních kandidátů omezený
  2. Pokud hledáte zcela nestandardní typ kandidáta
  3. Znáte konkrétního kandidáta, o kterého stojíte, ale nemůžete ho sami oslovit
  4. Potřebujete nahradit stávajícího zaměstnance
  5. Spokojíte se pouze s tím nejlepším

Recruitment

aneb rychlé řešení náborových potřeb. Systém práce je téměř totožný jako u executive search s kombinací databázového vyhledávání. Předem dohodnutá odměna je však splatná až po podepsání pracovní smlouvy s vybraným kandidátem.

PRO UCHAZEČE

Absolvovali jste již řadu pohovorů v personálních agenturách či u headhunterů, ale nikdy se vám konzultant již podruhé neozval? Vadí vám automaticky vygenerované zamítací odpovědi? Hledáte někoho, koho bude skutečně zajímat, v jaké jste situaci?

Pak ve FORS Partners jste ve správných rukách. Ke každému kandidátovi přistupujeme jako k člověku ve specifické situaci a se svými požadavky. Pohovor u nás není ztraceným časem, ale snažíme se kandidáta pravidelně informovat o situaci na trhu a o všech nových pracovních nabídkách. O stavu výběrového řízení vás informujeme pravidelně a včas. Zamítací odpověď od nás nikdy nedostanete emailem. Naše práce nekončí v momentě, kdy nastoupíte do nového zaměstnání, ale pomáháme vám i s adaptačním procesem.